Wszystkie kategorie

Category : Restauratorstwo

Szef Kuchni/Zastępca Szefa Kuchni

Data opublikowania: 16-10-2013 15:14:38 | Imię i nazwisko: jobfinder | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Toruń | 920 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta
posiadającego kompleksowe obiekty wypoczynkowe,

z bogatym zapleczem
SPA, zlokalizowane w okolicach Torunia,

gdzie w wyjątkowej
atmosferze można odprężyć ciało i umysł,

do zespołu
profesjonalistów, stawiających sobie wysoką poprzeczkę,

poszukujemy ambitnej
osoby na stanowisko:

Nr Ref:
WAK13SKZS

Zadania :

  • Zarządzanie
    kuchnią, w tym przygotowanie posiłków najwyższej jakości zgodnie z
    recepturami i standardami,

  • Zamawianie
    towaru i surowców, zapewnienie dobrej organizacji pracy podległego
    personelu,

  • Kontrola
    stanów magazynowych, racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad
    gospodarką materiałową,

  • Opracowanie
    menu, tworzenie ofert kulinarnych uwzględniających sezonowość i trendy
    kulinarne,

  • Opracowywanie
    nowych receptur,

  • Kontrola oraz
    analiza kosztów,

  • Zarządzenie,
    inspirowanie, szkolenie i motywowanie pracowników w celu zapewnienia
    najwyższej jakości i standardów,

  • Współpraca z
    działem sprzedaży przy organizacji bankietów, imprez i konferencji,

  • Realizacja
    procedur ustawowych i HACCP.

Wymagania :

  • Minimum 3
    lata doświadczenia analogicznym stanowisku lub zastępcy szefa kuchni (mile
    widziane doświadczenie w hotelach 4 lub 5*),

  • Umiejętności
    w zakresie kuchni międzynarodowej, znajomości najnowszych trendów
    gastronomii,

  • Bardzo dobra
    organizacja pracy własnej,

  • Doskonałych
    umiejętność komunikacji, współpracy i zarządzania ludźmi,

    optymalizacji kosztów produkcji,

  • Skuteczności
    w działaniu i zaangażowania,

  • Aktualna
    książeczka sanitarno – epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Stabilne
    warunki zatrudnienia i wynagradzania w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość
    zakwaterowania,

  • Pracę w
    prestiżowym hotelu, w profesjonalnym zespole,

  • Możliwość
    rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesyłanie zawodowego resume

na adres mailowy: e-mail:
a.komar@jobfinder.pl

Z dopiskiem nr ref.: WAK13SKZS

Zainteresowane osoby
prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w
celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych
osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)";

Kontakt jobfinder: Szef Kuchni/Zastępca Szefa Kuchni

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad