Wszystkie kategorie

Category : Praca

Senior Java Developer - Göteborg , Szwecja

Data opublikowania: 10-01-2018 20:28:12 | Imię i nazwisko: Maciej W. | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 512 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego szwedzkiego Klienta poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

Senior Java
Developer

z aktualnym doświadczeniem zawodowym oraz biegłym językiem angielskim

Miejsce pracy:

Göteborg , Szwecja

Zakres obowiązków:

Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE

Współpraca z zespołem w procesie tworzenia oprogramowania

Praca na naszej infrastrukturze danych

Współpraca z CTO we wprowadzaniu ulepszeń w systemach i procesach

Oferujemy:

Wynagrodzenie 40.000 – 60.000 SEK w zależności od doświadczenia

Szwedzką umowę o pracę na czas nieokreślony

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Dodatkowe pakiety socjalne

Wymagania:

Bardzo dobra
znajomość języka JAVA i obiektowych wzorców projektowych

Doświadczenie w modelowaniu danych, przechowywaniu i technikach dostępu

Biegła znajomość języka SQL

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Znajomość data warehousing, ETL i star schema będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie
CV z dopiskiem

Senior Java Developer - Imię i Nazwisko
na adres: biuro@cba-eu.com

Prosimy o upewnienie się czy CV
zawiera szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia zawodowego.

CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o.

Mazurska
42, 70-424 Szczecin

70-302 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 784 497 117 (Pon-Pt
8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV
klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst
jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Kontakt Maciej W.: Senior Java Developer - Göteborg , Szwecja

Telefon: 784 497 117

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad