Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Key Account Manager - Sprzedaż Programów Szkoleniowych (B2B)

Data opublikowania: 01-03-2016 12:27:43 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 892 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta, działającego w 80
krajach, światowego lidera w obszarze usług szkoleniowo-doradczych poszukujemy
obecnie osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Key Account Manager - Sprzedaż Programów
Szkoleniowych (B2B)

Nr ref: WWW16KEMDC

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

· Umacnianie pozycji firmy na rynku polskim poprzez aktywny rozwój biznesu · Pozyskiwanie nowych klientów oraz umacnianie relacji z istniejącymi partnerami· Analizę potrzeb Klientów, tworzenie ofert, sprzedaż i obsługa posprzedażowa· Telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż szkoleń B2B· Sporządzanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych· Prezentacja usług i produktów firmy· Realizacja planów sprzedażowych· Ciągłe podnoszenie swoich kompetencji

Profil kandydata:

Minimum dwa lata pracy w sprzedaży – preferencyjnie w obszarze
usług profesjonalnych (szkolenia, doradztwo)

· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego· Zrozumienie obecnych problemów biznesowych, z którymi zmierzają się małe, średnie i duże przedsiębiorstwa działające na polskim rynku· Wyjątkowe umiejętności nawiązywania i umacniania relacji biznesowych· Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne · Zaangażowanie w ciągły rozwój firmy oraz własny· Wysokie standardy pracy · Dążenie do bycia najlepszym

Oferujemy:

· Możliwość dołączenia do globalnej organizacji szkoleniowej oferującej najwyższej klasy rozwiązania· Perspektywa ciągłego doskonalenia i rozwoju· Praca z najlepszymi · Motywujący system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na
adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WWW16KEMDC

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Kontakt Jobfinder: Key Account Manager - Sprzedaż Programów Szkoleniowych (B2B)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad