Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Sprzedawca – Sklep Marki Premium (zmiany popołudniowe i weekendy)

Data opublikowania: 09-10-2015 15:56:05 | Imię i nazwisko: jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Piaseczno | 839 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to francuska firma z tradycjami zajmująca się
produkcją emaliowanych naczyń żeliwnych o świetnej kolorystyce i wzornictwie.
Swój sukces zawdzięcza znakomitej jakości swoich produktów oraz innowacyjnym
pomysłom. Do swojego zespołu w Piasecznie poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca – Sklep Marki Premium (zmiany popołudniowe i
weekendy)

Nr ref: WWW15SSLC

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnej,
    bezpośredniej obsługi klientów z zachowaniem zasad uprzejmości i
    uczciwości,
  • Staranna obsługa kasy fiskalnej,
  • Sporządzanie zamówień w przypadku
    niedoborów w ilości towarów,
  • Dbanie o zachowywanie należytego
    porządku w miejscu pracy,
  • Sprzedaż towarów oraz aktywna
    pomoc i doradztwo klientom w zakupach,
  • Dbanie o należytą ekspozycję
    towarów wewnątrz sklepu i zewnętrznych witrynach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem
    na podobnym stanowisku,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
    oraz budowania relacji z klientami,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zorientowanie na klienta,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:

· Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole, · Szkolenia produktowe i handlowe, · Pracę na pół etatu w godzinach popołudniowych i w weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW15SSLC.

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt jobfinder: Sprzedawca – Sklep Marki Premium (zmiany popołudniowe i weekendy)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad