Wszystkie kategorie

Category : Praca

Stolarz - austriackie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 17-09-2017 21:13:44 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 552 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osóbna stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:

- wszelkiego rodzaju prace stolarskie

Wymagania:

- doświadczenie w branży stolarskiej

- dobra znajomość języka niemieckiego

- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o kierunku stolarz

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie na warunkach austriackich

- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: STO/AT/2017

Kontakt Euro Labora: Stolarz - austriackie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad