Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Elektryk, Holandia Północna

Data opublikowania: 24-08-2016 17:51:09 | Imię i nazwisko: Leszek Gregorczyk | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Amsterdam | 881 razy wyświetlane |

Praca dla elektryków z doświadczeniem. Miejsce pracy: Holandia Północna
(okolice Amsterdamu).

Zakres obowiązków:

- podłączanie m.in.: oświetlenia, systemów przeciwpożarowych,
transformatorów;

- testowanie oraz utrzymywanie sprawności systemów, urządzeń oraz
instalacji elektrycznych;

- układanie okablowania.

Wymagania:

- 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektryka;

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym;

- mile widziany certyfikat VCA.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat z holenderskim pracodawcą;

- wynagrodzenie 1700-2000 EUR miesięcznie brutto (z możliwością
negocjacji);

- dodatki za pracę zmianową, pracę w dni wolne oraz nadgodziny;

- holenderskie ubezpieczenie zdrowotne oraz społeczne;

- zakwaterowanie;

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem
zatrudnienia;

- opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@personicon.pl

Kontakt Leszek Gregorczyk: Elektryk, Holandia Północna

Telefon: 696 464 932

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad