Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Lakiernik - praca we Francji - OD ZARAZ! - 7355zł

Data opublikowania: 06-03-2017 21:32:28 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 758 razy wyświetlane |

h4.cjk { font-family: "Droid Sans Fallback"; }h4.ctl { font-family: "FreeSans"; }p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }a:link { }

Lakiernik - praca we Francji od zaraz!

Miejsce pracy:
Francja, Auxerre

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH LAKIERNIKÓW DO
PRACY WE FRANCJI
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wymagania

• Doświadczenie przy lakierowaniu proszkowym elementów
stalowych.
• Umiejętność malowania pistoletem lakierniczym.

Obowiązki

• Praca na hali montażowej
• Malowanie natryskowe
pistoletem
• Przygotowanie automatyczne lakieru
• Malowanie
2 warstwami
• Nakładanie warstwy wykończeniowej i warstwy
żywicy lateksowej

Mile widziane

Możliwość wyjazdu własnym autem na projekt

Oferujemy

• Wynagrodzenie – 9,76 euro/godzina brutto
• Całkowita
kwota wynagrodzenia netto – ok. 1670 Euro
• Polską umowę o
pracę (odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto)

NADGODZINY
• Praca na 2 zmiany
• DODATEK za eksploatację
prywatnego pojazdu
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju
zawodowego na kolejnych projektach (Jeśli jesteś dobrym
pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )

Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji
pracownika)
• Opiekę koordynatora
• Opiekę rzecznika
pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę
projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij
swoje CV!

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę
stanowiska, na które aplikujesz.
Twoje CV powinno zawierać
następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w
innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z
o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach
związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i
organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia
1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015
r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu
do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie
danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w
Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na
udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do
grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do
celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych
kandydatów
POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają
pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z
którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.

Kontakt Work Service Express: Lakiernik - praca we Francji - OD ZARAZ!

Telefon: 48327758880

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad