Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Murarz klinkierowy - BELGIA - 8167zł

Data opublikowania: 20-02-2017 13:42:01 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 748 razy wyświetlane |

Description

Miejsce pracy: BELGIA

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO MURARZA

KRAZ: nr 1116

Praca tymczasowa

Wymagania

Doświadczenie w pracach murarskich NA TERENIE BELGII

Możliwość zabrania samochodu na projekt

Doświadczenie jako murarz klinkierowy

Gotowość do szybkiego wyjazdu

Jeśli spełniasz powyższe wymagania - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Murowanie budynku od podstaw na zaprawę (ściany zewnętrzne, działowe, nośne)

• Murowanie klinkieru

• Inne prace murarskie

Mile widziane

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:

• Znasz język francuski

Oferujemy

PROPONUJEMY CI:

• Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto (około 1900 - 2000 euro netto)

• Płatne NADGODZINY

• Zakwaterowanie

• Polską umowę o pracę na pełen etat

• Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto

• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach

• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)

• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania

• Opiekę rzecznika pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach
przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy
Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno
obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z
2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie
dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych
dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w
Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom
należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym
pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ

Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę
poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.

Kontakt Work Service Express: Murarz klinkierowy - BELGIA

Telefon: +48 32 775 88 80

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad