Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Poszukujemy Cieśli konstrukcyjnych – tømrer do pracy w Norwegii

Data opublikowania: 22-05-2016 18:53:57 | Imię i nazwisko: Joanna S. | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 765 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Cieśli
konstrukcyjnych – tømrer

Do pracy przy budowie domków na terenie Oslo

Rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy dla
kandydatów odbędzie się w:

Data i miejsce.

30-31 Maj - Warszawa

9-10 Czerwiec - Wrocław

24-25 Czerwiec -Gdańsk

Obowiązki:

Budowa konstrukcji drewnianych (ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi, schody).

Budowa domów od podstaw w szkielecie
drewnianym oraz ze stali

W dalszym etapie projektu prace wykończeniowe.

Oferujemy:

Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo

Wynagrodzenie 180 Nok/godz.

Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach
(płatne 50% oraz 100%)

Zakwaterowanie

Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu
norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)

Wymagania:

Wymagamy
wykształcenia kierunkowego – cieśla.

Aktualnego
doświadczenia w pracy na stanowisku cieśla.

Komunikatywnej
znajomości języka norweskiego lub angielskiego.

Osoby
zainteresowane prosimy o wysłanie CV:
Osoby zainteresowane proszone
są o przesłanie CV na adres:

biuro@cba-eu.com

Z dopiskiem – Imię i nazwisko / cieśla konstrukcyjny

CBR - Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

ul. Mazurska 42; 70-424 Szczecin

NIP 852-25-47-865; Regon 320606433;

Tel.: +48 886 680 276, +47 21 37 9771

Prosimy o załączenie do CV
klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst
jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Kontakt Joanna S.: Poszukujemy Cieśli konstrukcyjnych – tømrer do pracy w Norwegii

Telefon: 886 680 276

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad