Wszystkie kategorie

Category : Praca

Wylewkarz - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 12-09-2017 19:52:08 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 542 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Wylewkarz

Miejsce pracy: Niemcy - Teningen

Zakres obowiązków:

- samodzielne praca związana z wykonywaniem podłóg betonowych

- wykonywanie odpowiedniej izolacji

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku

- dobra znajomość języka niemieckiego

- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: WYL/DE/2017

Kontakt Euro Labora: Wylewkarz - niemieckie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad