Wszystkie kategorie

Category : Praca

Zbrojarz - holenderskie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 24-07-2017 20:04:30 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 426 razy wyświetlane |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 14601) dla swojego holenderskiego klienta, poszukuje fachowców na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

- montaż zbrojeń wg dokumentacji (skręcanie, spawanie, zalewanie elementów betonem)

- czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

- minimum 5 letnie doświadczenie w zawodzie

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- umiejętność pracy w zespole

- dobra kondycja fizyczna

- własne narzędzia i ubranie robocze

- własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)

Oferujemy:

- zakwaterowanie

- możliwość zrobienia kursu VCA i uzyskania certyfikatu – firma zwraca koszty

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ZB/NL/2017

Kontakt Euro Labora: Zbrojarz - holenderskie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad